Kargo ve Taşıma Bilgileri

bluesasansormarket.com dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargonuzu teslim alırken lütfen belirttiğimiz konulara dikkat ediniz.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar var ise kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. bluesasansormarket.com a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo teslim tutanağı imzalamadan önce ürün kutusu taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığı kontrol ediniz. Kargo kutusunda hasar var ise bluesasansormarket.com yeni ürünlerinizi ivedilikle gönderecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından bluesasansormarket.com sorumlu değildir!

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Üründe kargo taşıması kaynaklı bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

ORJİNAL MALZEME

Asansör üreticilerinden orjinal, garantili ürünler.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Alışverişlerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Asansör yedek parçası, Asansör fren Blokları, Asansör paten, Asansör kumanda panosu, İstanbul Anadolu yakasındaki Asansör firmaları, ray, Asansör güç Panosu, Kat Butonu, Asansör makaralı swiç, Asansör otomatik kat kapısı, Asansör Konsolları, Asansörün tüm yedek parçalarını online, kredi kartınızla hızlı bir şekilde güvenle alabilirsiniz. Asansör kumanda kartı, Blain hidrolik asansör valfi., Arkel marka asansör kartları, Asansör kapısı otomatik, asansör kapı kaşığı ve scate, Asansör motoru, akiş, asansör motorları Nagel, İthal Asansör motoru, Bonfiglioli Asansör Motoru, İtalyan Asansör Motoru

Çavuşoğlu Mah. Çobanyıldızı Cad. No:65 Kartal / İSTANBUL